دکتر علی بنیادی نائینی

 • آغاز به کار چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور

  با حضور قائم مقام بیمه مرکزی و مقامات اقتصادی و بیمه ای چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور آغاز به کار کرد.

  با حضور قائم مقام بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و تنی چند از مدیران عامل شرکت‌های بیمه کارگزاری ها و مدیران اینشورتک، چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، پرویز خسروشاهی با قدردانی از حضور گسترده صنعت بیمه در این نمایشگاه، اظهار داشت: آشنایی عموم مردم با آخرین دستاوردها، خدمات و محصولات بیمه ای از نیازهای جدی صنعت بیمه به شمار می رود.
  قائم مقام بیمه مرکزی ضمن بازدید از تمامی غرفه های صنعت بیمه، شرکت ها و موسسات وابسته نسبت به ادامه روند فرهنگسازی و اطلاع رسانی در صنعت بیمه تاکید کرد.
  شایان ذکر است در حاشیه مراسم گشایش چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی، اعضای هیات عامل، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، مدیران عامل و تنی چند از مدیران ارشد و همچنین مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تهران، قائم مقام بیمه مرکزی را همراهی کردند.
  گفتنی است نمایشگاه یادشده به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های دائمی تهران ادامه خواهد داشت.

  https://www.instagram.com/p/CgZaNUrodzY/?utm_source=ig_web_copy_link

 • لایوهای اینستاگرامی دکتر بنیادی نائینی در حوزه ی نورومارکتینگ

  در لینک های قید شده در زیر دو لایو اینستاگرامی از دکتر علی بنیادی نائینی در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام مربوط به نورومارکتینگ ، بمدت یک ساعت مشاهده می کنید.

  https://www.instagram.com/tv/CDhFrhjDgk_/?igshid=45er157emxzp

  https://www.instagram.com/tv/CBlboBajUBb/?igshid=1wn3b8kgebv71

   

 • سرویس های صنعتی قابل ارائه